• Poznajemy historię COPu

• Dnia 13.12. 2023r uczniowie klas IV - VII wraz z nauczycielami uczestniczyli w lekcji muzealnej oraz warsztatach fizykochemicznych w Stalowej Woli. Podczas lekcji muzealnej zaprezentowane zostały wynalazki nowoczesnej polskiej gospodarki oraz wysłuchano historii powstanie Centralnego Okręgu Przemysłowego, którą przedstawił nam pan Jan Garbacz. Podczas warsztatów uczniowie poszerzyli swoją wiedzę z zakresu chemii i fizyki. Poznali naczynia i specjalistyczny sprzęt laboratoryjny. Wykonywali proste, ale ciekawe eksperymenty chemiczne.Duże wrażenie na uczniach naszej szkoły zrobił nietypowy Układ Okresowy PIerwiastków Chemicznych.

• Dziękujemy!

• Serdecznie dziękujemy za włączenie się do Naszej Akcji,,Kiermasz Mikołajkowy"

Dzięki zaangażowaniu rodziców, dzieci, nauczycieli kiermasz zakończył się sukcesem. Dziękujemy za wszelką pomoc, poświęcony czas i hojność.

Rada Rodziców, Dyrektor szkoły.

• Mikołaj w naszej szkole

• Już od samego rana 5 grudnia w naszej szkole panowało ogromne poruszenie, powodem był oczywiście Mikołaj. Dzieci ubrane w czerwone, świąteczne stroje z mikołajowymi czapeczkami zaglądały w okna, szukając wyczekiwanego gościa. Z dźwiękiem dzwoneczków przybył Mikołaj, okazało się, że wszyscy byłi grzeczni, ponieważ każde dziecko otrzymało wspaniały prezent. Dzieci powitały gościa pięknymi piosenkami i wierszykami. Nie obyło się bez pięknych pamiątkowych fotografii. Na zakończenie wizyty dzieci podziękowały za upominiki i zaprosiły Świętego Mikołaja za rok do naszej szkoły.

• Zimowe zabawy

• Dnia 4 grudnia klasa pierwsza udała się na zimowe zabawy. Dzieci bardzo długo czekały na taką pogodę, dlatego na szkolnym boisku oddały się zimowemu szaleństwu. Wśród zabaw na śniegu największą atrakcją było rzucanie śnieżkami i aniołki. Zadaniem każdego dziecka było ulepienie jak największej kuli ze śniegu. Pogoda była trochę mroźna, lecz dzieci wiedzą, że zabawa na świeżym powietrzu to najlepsza rozrywka! Było zabawnie i wesoło.

• Święci w naszej szkole na czele z Michałem Archaniołem.

• 29 listopada był dniem wyjątkowym w naszej szkole, gdyż poświęcony był życiu i działalności Świętych. Dzieci i młodzież szkoły przebrali się za swoich ulubionych Świętych i w kilku zdaniach przybliżali całej społeczności szkolnej ich życiorys.Organizorem tego spotkania był ksiądz Jan Łyko.