• Wesołych Świąt!

•   Święta to wspaniały czas, w którym możemy choć na chwilę się zatrzymać, odpocząć To czas spotkań z najbliższymi, wspólnych rozmów i wspominek. To czas pachnący piernikami i choinką, podczas którego ludzkie serca napełniają się dobrem i nadzieją.

Życzymy Wam, aby w ten magiczny czas nie zabrakło wokół Was ludzkiej życzliwości, abyście spędzili go przepełnieni radością i spokojem. Dzielcie się dobrem, a wróci ono do Wasz podwójną siłą. Wesołych Świąt

• Doradztwo zawodowe w klasach I, II i III

• 30 listopada 2022r. w naszej szkole w ramach preorientacji zawodowej odbyło się spotkanie uczniów klas I-III z p. A. Gumielą, która przybliżyła dzieciom zawód krawcowej oraz pokazała akcesoria niezbędne do wykonywania tego zawodu. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały różne wytwory krawieckie tj. sukienki, przytulanki, opaski, plecaczki itp. Miały możliwość zobaczyć maszynę krawiecką, która nie tylko szyje podstawowe ściegi, ale również wyszywa różne aplikacje na materiale. Zainteresowanie dzieci spotkaniem było bardzo duże, o czym świadczą liczne pytania zadawane przez uczniów.

Dziękujemy Pani Anecie